Odzież używana z Anglii, Norwegii, Szwecji Kopenhagi - Łódź

Makpol to hurtownia odzieży używanej z Łodzi. Oferowana przez nas markowa odzież używana pochodzi m.in. z Anglii, Holandii, Dani, Szwecji i Norwegii.
Jako doświadczony importer odzieży używanej prowadzimy stałą współpracę z organizacjami charytatywnymi, dlatego gwarantujemy terminowe i stałe dostawy markowej odzieży. W przypadku dużych zamówień odzieży używanej wysyłka towaru następuje całkowicie za darmo we wskazane miejsce

wide_screen_2

Hurtownia używanej odzieży Makpol jest w stałym kontakcie z pracownikami wielu organizacji charytatywnych, dlatego dysponujemy niesortowanym towarem i możemy zapewnić nieprzerwany napływ nowych partii ubrań. W trosce o jak najwyższą jakość prowadzonych usług nasi klienci mają pełną kontrolę nad kupowaną odzieżą używaną, a plomby z samochodów ciężarowych zdejmowane są w obecności klienta.

Makpol jest importerem odzieży, którego celem jest dostarczać odzież używaną pochodzącą wyłącznie z pierwszej ręki oraz najlepszych i sprawdzonych źródeł. Dzięki temu w naszych transportach znajduje się bardzo dużo markowych, solidnych jakościowo ubrań, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kontrahentów. Polecamy odzież z Anglii, Holandii, Dani, Szwecji i Norwegii.

Zapraszamy do naszej  hurtowni zlokalizowanej:

ulica Targowa 6/8
90-022, Łódź

Godziny otwarcia:

Pn.-Pt. 8:00 – 16:00

kierownik hurtowni:

Roman Gwardencki
+48 609 481 117
roman.makpol@gmail.com